Strona główna
Aktualności
STOWARZYSZENIE
Dokumenty
Projekt Otwarci na Edukację
Projekt Łączymy Pokolenia
Kontakt
GALERIA
SAPLO
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół LO w Trzebnicy
2011
2012
2013
2012

[Sobota, 22 Grudnia 2012] - Życzenia Świąteczne:

 

Spokojnych, Pogodnych, Rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia
oraz spełnienia planów i nadziei związanych z nadchodzącym
Nowym 2013 Rokiem wszystkim odwiedzającym tą stronę,
a w szczególności absolwentom i sympatykom LO w Trzebnicy

życzy

Zarząd SAPLO

 

[Środa, 12 Grudnia 2012] - Zaproszenie na bal karnawałowy :


!! UWAGA !!

(wpłaty przedłużamy do 10.01.2013r.)

 

[Poniedziałek, 10 Grudnia 2012] - Spotkanie Przedświąteczne :

W mroźny piątkowy wieczór 7 grudnia 2012 r. odbyło się kolejne,  IV spotkanie przedświąteczne w PZS nr1. Żywo zainteresowanych działalnością szkolnego wolontariatu i bogato zaopatrzonym w rozmaite świąteczne,, cudeńka" kiermaszem gości, przywitała p. dyr. Danuta Szuber. Prezes SAPLO Małgorzata Kolińska poformowała o  działalności Stowarzyszenia na rzecz absolwentów, uczniów i lokalnego środowiska. Głos zabrał również Starosta Robert Adach.  

Przy świątecznej dekoracji i smakołykach, licznie zgromadzeni uczestnicy spotkania wysłuchali programu artystycznego w wykonaniu młodzieży pod kierunkiem Pani Joanny Nieradki. Oczarowani umiejętnościami młodych wykonawców: bogatym repertuarem,  zarówno piosenkarskim, recytatorskim, instrumentalnym jak i tanecznym goście,  nie żałowali gromkich braw. Nad całością imprezy czuwali wolontariusze pod opieką pani Moniki Wojewódki. Udział w spotkaniu absolwentów i sympatyków szkoły, oraz rodziców uczęszczających aktualnie do PZS nr1 uczniów, upewnia organizatorów o potrzebie kontynuacji spotkań.

Liczna grupa absolwentów (rocznik maturalny1969) po sentymentalnym spotkaniu w LO i udziału w uroczystości kontynuowała spotkanie poza szkołą. Nie zabrakło słów podziwu i sympatii dla młodszych koleżanek i kolegów.

 

[Poniedziałek, 19 Listopada 2012] - Otwarty Bal Karnawałowy:

Już dzisiaj informujemy o balu karnawałowym organizowanym przez Zarząd SAPLO i Dyrekcję PZS nr1 w Trzebnicy, który odbędzie się 12 stycznia (sobota) 2013r. w Hotelu Trzebnica.

Szczegóły dotyczące balu podamy w późniejszym terminie. Dochód z balu jak w latach ubiegłych przeznaczony będzie na finansowanie stypendiów dla uczniów szkoły.

 

[Czwartek, 15 Listopada 2012] - Informacje :

Informujemy, iż od 8 listopada 2012 roku spotkania absolwentów i sympatyków Liceum Ogólnokształcącego w Trzebnicy odbywać się będą w każdy czwartek od  godziny 17.00 w restauracji ,,RATUSZOWA" Rynek- Trzebnica.

Zarząd SAPLO

ZAPROSZENIE.

Dyrekcja PZS nr1 w Trzebnicy i Zarząd SAPLO

serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców na IV Otwarte Spotkanie Przedświąteczne, które odbędzie się 7 grudnia br.( piątek) o godz. 17.00 w auli Powiatowego Zespole Szkół nr 1 w Trzebnicy przy ulicy Wojska Polskiego 17.

W kameralnej, świątecznej atmosferze, przy słodkim poczęstunku-część artystyczna w wykonaniu młodzieży szkolnej oraz  kiermasz wyrobów rękodzielniczych uczniów oraz absolwentów i sympatyków szkoły.                                                                               

Do zobaczenia 7 grudnia  Organizatorzy
 

 

[Środa, 14 Listopada 2012] - Wolontariat :


 

KOLEŻEŃSKA  POMOC DLA DOROSŁYCH

Zapraszamy nauczycieli i absolwentów Liceum Ogólnokształcącego do skorzystania z pomocy powstającego wolontariatu, w skład którego wchodzą uczniowie PZS nr1 w Trzebnicy oraz członkowie i sympatycy Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół Liceum Ogólnokształcącego w Trzebnicy.

Oferujemy w szeroko pojętym zakresie pomoc osobom potrzebującym podstawowej opieki (np. zakupy, spotkanie, rozmowa)zarówno ze strony młodzieży jak i osób dorosłych.

Proponujemy również udział w zajęciach działającego już od kilku lat Szkolnego Klubu Wolontariatu, które odbywają się w każdą środę w PZS nr1 w Trzebnicy ul. Wojska Polskiego 17 w bibliotece szkolnej  w godz. 14.25- 16.00.(zajęcia z zakresu -wyroby rękodzielnicze- dzielenie się swoją wiedzą i umiejętnościami z młodzieżą)

W czasie trwania zajęć wolontariatu otrzymacie Państwo szczegółowe informacje  na temat naszej oferty. Przyjmowane będą również zgłoszenia osób wymagających pomocy.


Organizatorzy:

Opiekun Szkolnego Klubu Wolontariatu- Monika Wojewódka

Przedstawiciel SAPLO - Zarządu Małgorzata Kolińska

 

[Środa, 17 Października 2012] - Informacja:

Dnia 17 października 2012 r. na cmentarzu przy ul. Prusickiej w Trzebnicy uczestniczyliśmy w uroczystościach pogrzebowych naszej nauczycielki j. polskiego pani profesor Barbary Sułkowskiej.

Rodzinie składamy wyrazy współczucia.


 

[Poniedziałek, 01 Października 2012] - Informacja:

 

 

[Środa, 26 Września 2012] - Spotkanie Absolwentów
 

Zapraszamy Absolwentów i Sympatyków LO w Trzebnicy w każdy czwartek o godzinie 17.00 na cotygodniowe spotkania które odbywają się w restauracji Ratuszowa.

Spotkania mają charakter towarzyski.

Informujemy iż 7 grudnia b.r organizujemy Czwarte Otwarte Spotkanie Przedświąteczne z częścią artystyczną i świątecznym kiermaszem.  Organizatorzy spotania - PZS nr 1 w Trzebnicy oraz SAPLO.

 Szczegóły przedstawimy w połowie listopada.

Zarząd SAPLO

 

[Środa, 05 Września 2012] - Rozpoczęcie roku szkolnego
 

Dnia 3 września br. w Powiatowym Zespole Szkół nr 1 w Trzebnicy podczas uroczystego apelu z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2012/13 uczeń klasy III LO Bartosz Bednarz otrzymał z rąk prezesa Zarządu Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół Liceum Ogólnokształcącego w Trzebnicy – Małgorzaty Kolińskiej Stypendium - ,,Talent” wraz z pamiątkowym medalem.

Stypendium Talent jest jednym z pięciu stypendiów ufundowanych przez Zarząd SAPLO w tym roku kalendarzowym. Fundusze przeznaczone na stypendia Zarządu pochodzą ze składek członkowskich, darowizn, kwot uzyskanych z zabaw karnawałowych oraz wpłat 1% podatku od dochodu wpłacanych przez absolwentów i sympatyków stowarzyszenia i szkoły. Również w bieżącym roku otrzymaliśmy wpłaty z tego tytułu za co serdecznie dziękujemy i zachęcamy do dalszego wspierania działalności SAPLO.

-Informujemy, że chwilowo zawieszone zostały środowe spotkania w restauracji GENEZA.
O nowym miejscu i terminie spotkań poinformujemy jeszcze w tym miesiącu na stronie SAPLO.

-Również w tym miesiącu przedstawimy plan działań Zarządu na rok szkolny 2012/2013.

Zarząd SAPLO
[Piątek, 29 Czerwca 2012] - Stypendia Zarządu SAPLO

29 czerwca br. na uroczystościach zakończenia roku szkolnego dla młodzieży Liceum sportowo- językowego i Gimnazjum PZS nr1 w Trzebnicy pośród wielu nagród, wyróżnień i podziękowań przyznanych przez Radę Pedagogiczną, Prezes Zarządu SAPLO wręczyła stypendia ufundowane przez Zarząd Stowarzyszenia- kandydatów zgodnie z regulaminem wyłoniła Rada Pedagogiczna szkoły. ;

- stypendium naukowe 2012 otrzymał uczeń kl. II LO Andrzej Popiel

Po raz pierwszy stypendia przyznano również wyróżniającym się uczniom Gimnazjum;

-stypendium Primus Inter Pares 2012 otrzymał uczeń kl .III Gimnazjum Edwin Nooitgedgt

- stypendium naukowe 2012 otrzymał uczeń kl. I gimnazjum Mikołaj Wyrzykowski.

 

Kwoty przeznaczone na stypendia uzyskano z zabawy karnawałowej, składek członkowskich, darowizn i odpisów podatkowych absolwentów szkoły i jej sympatyków.


 


[Wtorek. 26 Czerwca 2012] - Wieczór Świętojański.

W przeddzień nocy świętojańskiej,  22 czerwca br. na wyspie w Trzebnicy odbył się zorganizowany po raz pierwszy przez Zarząd SAPLO i PZSnr1 w Trzebnicy ,,Wieczór Świętojański”.

Około stu osób- dorosłych, młodzieży i kilkoro dzieci ze swymi opiekunami uczestniczyło w imprezie zorganizowanej dla absolwentów i sympatyków szkoły. Na przybranych ziołami, kwiatami i lampionami stołach zagościł ,,sponsorowany” pyszny smalec, ogórki małosolne, grillowane kiełbaski, zupa ….Nie zabrakło też ciast przyniesionych przez uczestników. Najliczniejszą grupę stanowili absolwenci z rocznika maturalnego 1972- było to ich pierwsze spotkanie po 40 latach od matury. Wszyscy uczestniczyli w zabawie przy ,,żywej” muzyce. Jak na taki wieczór przystało zarówno panie jak i panowie ochoczo założyli na głowy okolicznościowe wianki. Gdy zbliżała się noc zapalono dodatkowe światełka i lampiony, a korowód z dziećmi na przodzie udał się na pomost, aby spuścić na wodę wianki ze światełkami, co mogliśmy uczynić dzięki uzyskanej zgodzie od Zarządu Koła Wędkarskiego w Trzebnicy.  Ponieważ następna noc to czas wróżb, uczestniczące w spotkaniu panie bez względu na stan cywilny otrzymały w prezencie zestaw wróżb do zrealizowania. Mamy nadzieję, że wszystkie wypady pomyślnie, a tegoroczne spotkanie powtórzymy w następnym roku. Gdy późno po północy dorośli udali się do domów na wyspie- przy własnej muzyce bawili się młodsi absolwenci. Organizatorzy serdecznie dziękują młodzieży za pracę przy grillu i obsłudze starszych koleżanek i kolegów.

Organizatorzy

[Poniedziałek, 25 Czerwca 2012] - Otwarcie hali sportowej przy L.O w Trzebnicy

22 czerwca br. o godz.9.00 w PZS nr1 w Trzebnicy miała miejsce uroczystość oficjalnego oddania do użytku nowej hali sportowej.

Jednym z punktów programu było posadzenie ,, drzewek przyjaźni”. Przed budynkiem hali jedno z drzewek oznaczone jest tabliczką, z nazwiskiem wieloletniego byłego  dyrektora szkoły Władysława Zięby i aktualnej prezes SAPLO Małgorzaty Kolińskiej. Więcej wiadomości o bogatym programie i wydarzeniach tego dnia w szkole znajdziecie na stronie  PZS nr1 w Trzebnicy. 
[Wtorek, 19 Czerwca 2012] - Zjazd Absolwentów - rocznik 1969

 

W terminie od 7 – 10 czerwca br. w Karkonoszach swój 11-tym razem  - zjazd zorganizowali absolwenci LO w Trzebnicy rocznik maturalny 1969. Dopisała pogoda i humory. Bogaty program spotkania nie dawał możliwości odpoczynku i wielu z nas stwierdziło, że cztery dni to za mało, aby nacieszyć się górami i sobą. Z wielką radością i z salwami śmiechu uczestniczyliśmy w Michałowicach w spektaklu p.t. ,,Nasza klasa” u Państwa Kutów, którzy prowadzą ,,Teatr nasz”. Tytuł spektaklu był nam wyjątkowo bliski. W kolejnych dniach odbyły się wyprawy w góry- do Samotni, nad wodospad w Przesiece, do Borowic, na pobliski Czakram i cudne łąki przed ,,Lubuszaninem” gdzie mieszkaliśmy. Ponieważ w czasie naszego zjazdu odbyła się inauguracja EURO 2012 nie obyło się bez spontanicznie powstałego zespołu ,,Karolinki”, który odśpiewał zjazdową wersję utworu z refrenem koko, koko.....  Sam mecz Polska – Grecja wyzwolił wszystkie możliwe reakcje od euforii do rozpaczy. Kibicowali wszyscy. Potem tańce przy ,, żywej” muzyce w lokalu, a następnego dnia przy ognisku w szałasie z odpowiednim jedzonkiem i konkursem z pytaniami dotyczącymi naszych zjazdów. Były też nagrody dla zwycięzców. Jak zwykle koleżanki przywiozły pyszne ciasta. W niedzielę w Borowicach odbyła się Msza Św. prowadzona przez księdza Mariusza w intencji wszystkich absolwentów obecnych i nieobecnych, za nasze rodziny, naszych profesorów i tych którzy odeszli od nas na zawsze. Przed powrotem do domów rozpadał się deszcz. Umówiliśmy się na kolejne spotkania w Trzebnicy, a za rok ,, na wyjeździe” w ustalonym przed laty terminie – pierwsza połowa czerwca 2013 r.

 

  

 

 


[Poniedziałek, 18 Czerwca 2012] - Walne.

Dnia 15 czerwca 2012 roku w Powiatowym Zespole Szkół nr 1 w Trzebnicy odbyło się Zwyczajne Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół Liceum Ogólnokształcącego w Trzebnicy. Po przedstawieniu sprawozdania finansowego i merytorycznego Zarząd SAPLO otrzymał absolutorium.
Do dotychczasowego składu Zarządu przyjęto panią Katarzynę Białek - Blicharską. Walne wytyczyło kierunki działalności Zarządu na następny rok.


[Środa, 30 Maja 2012] - Spotkanie na wyspie.


[Środa, 30 Maja 2012] - Zjazd rocznika maturalnego 1967.


Czterdzieści pięć lat minęło!

            Maturę z maja 1967 roku wszyscy dobrze pamiętamy Nasze drogi życiowe rozeszły się. Różnie poukładało się nasze prywatne życie. Ważne jest to, że zawsze pamiętamy o sobie przy różnych okazjach: radosnych, w chorobie i w tych bardzo trudnych. Tradycją naszego rocznika jest to, że raz lub dwa razy w roku spotykamy się. Wracają młodzieńcze wspomnienia, oglądamy rodzinne fotografie naszych dzieci i wnuków. Wśród nas jest dwóch kapłanów: O. Ireneusz (Krzysztof Bednarek), franciszkanin i O. Zdzisław Książek, salezjanin – misjonarz od 32 lat pracuje w Paragwaju. Krzysztof Bednarek (o. Ireneusz) pełni w „naszej paczce” posługę kapelana. Na przyjazd i spotkanie  z  O. Zdzisława czekamy cierpliwie raz na pięć lat! Co roku spotykamy się w różnych miejscach Polski. W dniach 11-13 maja 2012 roku miejscem naszego spotkania był Ośrodek Wczasowy „Sorrento” w Marianówce k. Bystrzycy Kłodzkiej.

I dzień (11 maja - piątek):

                        Po przyjeździe i rozlokowaniu udaliśmy się na Mszę św. i nabożeństwo majowe do kaplicy ośrodka rekolekcyjno-wypoczynkowego (Dom Księży Salezjanów). Liturgii przewodniczył „nasz kapelan” Krzysiek. Pamiętaliśmy przy ołtarzu o naszych zmarłych Profesorach, Koleżankach, Kolegach i o tych którzy z różnych przyczyn nie mogli być z nami.

Po uroczystej kolacji, błogi wieczór spędziliśmy przy ognisku. Do późnych godzin trwały pogawędki, śpiewy, hulanki, i …. pamiętaliśmy o Jubilatce Danucie Chrobot (Grochowina). Miła atmosfera wszystkim się udzieliła.

II dzień (12 maja – sobota):

            Po śniadaniu udaliśmy się na spacer. W programie był wyjazd do Jaskini Niedźwiedziej w Kletnie. Piękno jaskini zrobiło na nas wrażenie. Twór natury: stalaktyty, stalagnaty (kolumny naciekowe), itd. O godz. 18.00 udaliśmy się na Mszę św. i majówkę do kaplicy w Domu Księży Salezjanów. Od godz. 19.00 trwał wielki i podniosły bankiet. Przy taktach muzyki bawiliśmy się wyśmienicie. Niestety czas szybko upływa! Prawie nad ranem poszliśmy na odpoczynek.

III dzień (13 maja – niedziela):

                        Po śniadaniu i chwilowym odpoczynku poszliśmy całą grupą na niedzielną Mszę św. w „naszej” kaplicy. Koncelebrowanej Mszy św. przewodniczył Krzysiek Bednarek (O. Ireneusz). W koncelebrze był O. Władysław Bylica, rektor (opiekun) kaplicy i gospodarz salezjańskiego ośrodka rekolekcyjno-wypoczynkowego.

Liturgia Słowa należała do naszej grupy:

  • I czytanie                      - Marek Koliński,
  • II czytanie                     - Danuta Chrobot (Grochowina),
  • Modlitwa powszechna   – Krystyna Andryszczak (Mituniewicz).

Na zakończenie Mszy św. w imieniu „naszej paczki”, gospodarzowi miejsca (O. Władysławowi Bylicy) podziękowała Julia Włodarczyk (Maliszkiewicz).

            Po powrocie do Ośrodka wielkie pakowanie. Po obiedzie nastał czas pożegnania, uścisków, ostatnich dobrych słów, łez . ….  Obiecaliśmy sobie, że za rok - jak Bóg pozwoli -  spotkamy się znowu gdzieś w Polsce!

 


[Środa, 16 Maja 2012] - Zaproszenie na Walne.

 

ZAPROSZENIE

do udziału w Zwyczajnym Walnym Zebraniu Członków

Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół Liceum Ogólnokształcącego w Trzebnicy

Zarząd Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół Liceum Ogólnokształcącego w Trzebnicy  z siedzibą w Trzebnicy zawiadamia, iż 15 czerwca 2012 roku (piątek) o godzinie 18.00 w auli budynku Liceum Ogólnokształcącego w Trzebnicy przy ul. Wojska Polskiego 17 odbędzie się  Zwyczajne Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia .

 

 

Porządek obrad Zwyczajnego Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia:

 

1.Otwarcie obrad Zwyczajnego Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia;

 

2.Wybór Przewodniczącego Zwyczajnego Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia;

 

3.Przyjęcie porządku obrad.

 

4.Stwierdzenie prawidłowości zwołania i zdolności do podejmowania uchwał Zwyczajnego Walnego  Zebrania Członków Stowarzyszenia;

 

5 Wybór protokolanta Zwyczajnego Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia.

 

6.Wybór Komisji Skrutacyjnej;

 

7.Złożenie przez Zarząd Stowarzyszenia sprawozdania z działalności Stowarzyszenia  w 2011 roku, w tym sprawozdania merytorycznego z prowadzonej przez Stowarzyszenie działalności pożytku publicznego w 2011 roku, wraz z podjęciem uchwały w sprawie przyjęcia sprawozdania za 2011 rok.

 

8.Złożenie przez Zarząd Stowarzyszenia sprawozdania finansowego Stowarzyszenia za rok 2011 wraz z podjęciem uchwały w sprawie przyjęcia sprawozdania finansowego za 2011 rok

 

9.Złożenie sprawozdania z prac Komisji Rewizyjnej w 2011 roku wraz z podjęciem uchwały w sprawie przyjęcia sprawozdania Komisji Rewizyjnej;

 

10. Rozszerzenie składu Zarządu SAPLO poprzez powołanie nowego członka.

 

11. Dyskusja i wolne wnioski;

 

12.Zakończenie obrad Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia. 

 

                                                   Małgorzata Kolińska.

 

[Piątek, 27 Kwietnia 2012] - Pimus Inter Pares.

W czasie uroczystości zakończenia roku szkolnego tegorocznych maturzystów, Stypendium Primus Inter Pares honorowego prezesa Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół w Trzebnicy - Władysława Zięby - otrzymała uczennica Katarzyna Malesa.

Stypendium wręczała Prezes Zarządu Małgorzata Kolińska

 
[Niedziela, 22 Kwietnia 2012] - Absolwenci L.O w Trzebnicy.


 
Informujemy iż w dniach 11 - 13 maja rocznik maturalny 1967 organizuje 3 dniowy zjazd w górach. W terminie 7 - 10 czerwca wyrusza na 4 dniowy zjazd w górach rocznik maturalny 1969. Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się do organizatorów.  Na ewentualne pytania odpowiemy pod adresem e-mail Stowarzyszenia.

 

[Wtorek, 06 Marca 2012] - Informacja:
 

Zarząd Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół LO w Trzebnicy informuje, iż III bal karnawałowy organizowany wspólnie z dyr. Powiatowego Zespołu Szkól nr1 w Trzebnicy w Karczmie Leśnej  4 lutego 2012 roku przyniósł dochód w wysokości 5189 zł.

W zabawie uczestniczyło 112 osób.

Serdecznie dziękujemy uczestnikom za udział w zabawie i licytacjach, a sponsorom za przekazane do licytacji przedmioty.

Uzyskaną kwotę zgodnie ze złożoną na balu deklaracją, przeznaczymy jak w latach ubiegłych na stypendia uczniowskie PZSnr1 w Trzebnicy, wspieranie inicjatyw młodzieży szkolnej i inne działania zgłaszane przez uczniów i nauczycieli szkoły. O w/w wydarzeniach informować będziemy na bieżąco na stronie SAPLO.

Informację na temat ubiegłorocznej działalności znajdziecie Państwo w zakładce Dokumenty/Pisma. Wśród informacji na stronie SAPLO jest też zamieszczona i uaktualniana lista laureatów stypendiów-,, Primus Inter Pares” i ,,Talent”.

W imieniu Zarządu

prezes Małgorzata Kolińska

 

[Środa, 15 Luty 2012] - Album:

W miesiącu styczniu, ukazał się album pod tytułem : "Edukacja - Niezwykła szansa dla zwykłych ludzi - Dobre praktyki Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki na Dolnym Śląsku". Pozycja wydana przez Departament Europejskiego Funduszu Społecznego Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego zawiera informacje na temat projektów zrealizowanych i realizowanych na terenie Dolnego Śląska w latach 2007 - 2013. Wśród wielu projektów znajduje się też informacja o projekcie "Łączymy Pokolenia" zrealizowanego przez Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół LO w Trzebnicy w partnerstwie z Powiatowym Zespołem Szkół nr 1 w Trzebnicy w terminie 15 listopada 2010 do 14 maja 2011 roku.

 


[Wtorek, 14 Lutego 2012] - Geneza:

 W obecności absolwentów i przyjaciół LOw Trzebnicy oraz przedstawicieli władz miasta i powiatu, w "Genezie" odbyło się spotkanie "miłość niejedno ma imię". W kameralnej atmosferze absolwentka LO Danuta Kamińska przypomniała twórczość śp. Wisławy Szymborskiej i odczytała kilka wierszy Noblistki.  Uczestnicy wysłuchali również innych utworów w miłością w tle. Spokanie odbyło się w miłej, serdecznej i koleżeńskiej atmosferze. Zapraszamy na kolejne spotkania.

 

Organizatorzy.

 

 

 

[Poniedziałek, 13 Lutego 2012] - III Bal Karnawałowy:

Dnia 4 lutego bieżącego roku przy bardzo dobrej frekwencji w Karczmie Leśnej w Trzebnicy odbył się III bal karnawałowy. Tradycyjnie rozpoczęto polonezem, bawiono się do białego rana.
Dużym zainteresowaniem cieszyły się przeznaczone do licytacji przedmioty pozyskane od darczyńców, oraz kotyliony wykonane przez młodzież PZS nr 1 pod kierunkiem nauczycieli. Uzyskany z zabawy dochód przeznaczony zostanie na stypendia i inne formy wsparcia dla młodzieży L.O.

Organizatorzy:
Zarząd SAPLO i Dyrekcja PZS nr 1 w Trzebnicy

 

 

[Piątek, 10 Lutego 2012] - Walentynki 2012:


"Miłość niejedno ma imię"

Zapraszamy na spotkanie 14 lutego b.r o godzinie 18.00 do restauracji Geneza.

 

 

[Czwartek, 05 Stycznia 2012] - Zaproszenie na Bal:P.S :  Na Bal zapraszamy tak jak w latach ubiegłych solo, parami, rocznikami maturalnymi. Tematem tegorocznego balu jest "Kasyno" - mile widziane adekwatne do tematu zabawy stroje.

Strona głównaAktualnościSTOWARZYSZENIEDokumentyProjekt Otwarci na EdukacjęProjekt Łączymy Pokolenia
KontaktArchiwum