Strona główna
Aktualności
STOWARZYSZENIE
Dokumenty
Projekt Otwarci na Edukację
Projekt Łączymy Pokolenia
Kontakt
GALERIA
SAPLO
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół LO w Trzebnicy
2011
2012
2013
2011

 

[Poniedziałek, 12 Grudnia 2011] - Życzenia:

Zarząd Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół LO w Trzebnicy z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia swoim członkom i sympatykom składa serdeczne życzenia zdrowych, radosnych i spokojnych świąt - niech rozwiążą się wszystkie problemy, zmartwienia i konflikty - a nadchodzący Nowy 2012 rok, pozwoli spełnić marzenia, plany ... 
Wraz z podziękowaniami za dotychczasową współpracę - w imieniu Zarządu SAPLO - prezes Małgorzata Kolińska

 

[Poniedziałek, 12 Grudnia 2011] - Spotkanie przedświąteczne:

Dnia 9 Grudnia br. w auli PZS1 w Trzebnicy odbyło się III otwarte Spotkanie Przedświąteczne z kiermaszem rękodzielniczym. Przed południem z kiermaszu skorzystali nauczyciele i młodzież szkolna. Po południu przy kawie i herbacie, dorośli mieli możliwość wysłuchania przygotowanego przez uczniów pod kierunkiem p.J. Nieradki programu artystycznego. Gromkie brawa po każdym występie świadczyły o umiejętnościach młodzieży. Dużym zainteresowaniem cieszyły się stoiska z ozdobami świątecznymi w tym stoisko wolontariatu szkoły. Nad obsługą spotkania czuwała grupa wolontariatu z panią C. Kądziołką. Z podziękowaniami dla zaangażowanych w organizację spotkania nauczycieli i młodzieży w imieniu Zarządu SAPLO - prezes Małgorzata Kolińska.

 

[Środa, 16 Listopada 2011] - Spotkanie w Genezie:

15 Listopada - wtorek - w "Genezie" miało miejsce spotkanie młodzieży L.O, osób dorosłych i uczestników projektu Ł.P. Telewizja Wrocławska kręciła materiał do felietonu związanego z zakończonym w maju projektem "Łączymy Pokolenia" realizowanego przez Stowarzyszenie w partnerstwie z Powiatowym Zespołem Szkół nr 1. Emisja programu planowana na 23 Listopada br. o godz 18.15 TV info - program 3.

 

[Czwartek, 20 Października 2011] - Informacje:

 

Strona głównaAktualnościSTOWARZYSZENIEDokumentyProjekt Otwarci na EdukacjęProjekt Łączymy Pokolenia
KontaktArchiwum